Вселенське вuття! Олігархи влаштували істерику – у Зеленського різко відповіли. “Заткнули” – вперше за 30 років!

Ще не внесений до зали законопроект про деолігархізацію, а вселенське виття тих, хто точно потрапляє під цей з-н уже почався.

Про це пише в своєму Фейсбуці депутат від “СН” Ліза Богуцька.

“Вони вже не олігархи.

Так собі- інвестори, роботодавці і в деякій мірі благодійники.

Кричать, що нікому не вдасться їм заткнути рот і забрати телеканали, заводи-пароплави, ручних депутатів і голів, що говорять.

Битимуться як леви, до останньої краплі крові. Адже їм нічого втрачати, крім своїх ланцюгів …
Виявляється, що вони всі – Стіви Джобс,и Ілони Маски, Марки Цукерберги …

Божевільний Ляшко коли починає свою нудотну пісню, я думаю: ну ось, знову не з’їв таблетку. Маніакальна фаза психозу у всій красі. Тепер його не зупинити. Шиза косить наші ряди.

Господи! Наскільки адекватнішими виглядають при всіх своїх недоліках “Слуги народу”!!!

Але ж ось ці всі “народні обранці” типу Ляшка всі попередні каденції зображували з себе борців з олігархами.

Одна Юлія Володимирівна чого вартує? Адже її міцним коником для виборців завжди була теза про те, що “олігархи її мучили у в’язницях!” Недотомили … Тепер її найближчі соратники стверджують, що і зараз можна боротися з олігархами. Нібито, бери і саджай! Тільки чомусь всім хочеться не садити а дружити. З інвесторами, роботодавцями, і в деякій мірі благодійниками.

Закон про деолігархізацію стане вододільним. Абсолютно чітко буде видно, як політичні аксакали і довгожителі під виглядом вічних борців з корупцією і олігархією захищатимуть на повні груди і корупцію і олігархів.

Так, забула: ще “бандитам тюрми” обіцяли …

Скільки б недоліків не було в ЗП про деолігархізацію, його просто необхідно приймати! Це перший крок. Перший за всі 30 років нашої Незалежності. Крок в нову історію України!

Також з приводу законопроекту про олігархів висловився і журналіст Юрій Бутусов:

Послухав президента, і думаю, що закон про олігархів дійсно варто приймати – але з правками, які усунуть надалі породження нових олігархів, що мають доступ до нової влади.

В законі є класна ініціатива – декларація контактів держслужбовців з олігархами, олігархами називають людей з активами понад 2,27 мільярда гривень і широким впливом.

Є одна проблема – а що робити з тими людьми, у кого стан більше 2,27 мільярда, які впливають на медіа і на владу, але РНБО, ну чисто випадково, забуває їх назвати олігархами? Адже агенти олігархів можуть бути і в самому РНБО?

Так ось, щоб не допустити узурпацію влади новими олігархами, пропоную невелике доповнення:

Декларацію контактів держслужбовців подати за останній рік, всім без винятку держслужбовцям – включаючи всіх членів РНБО, президента, главу Офісу президента, міністрів, народних депутатів, суддів, а також пов’язаним з ними особам. І декларувати треба не тільки контакти з олігархами, а й контакти з усіма людьми, громадянами України та іноземцями, розмір активів яких 2,27 мільярда гривень – за ринковими оцінками. Особливу увагу слід приділити припиненню користування держслужбовцями банківськими рахунками в банках багатіїв, розриву договорів між компаніями, якими володіють державні службовці та пов’язані з ними особи – з компаніями багатіїв. Щоб закон не тільки на минуле працював, але і на сьогодення, і на майбутнє.

Також слід задекларувати всі контакти з контрабандистами і “злодіями в законі”. І якщо люди з активами понад 2,27 мільярда, контрабандисти і “злодії в законі” відвідували будь-які органи влади і відзначені в журналах обліку відвідувачів за останній рік, або на фото і відео, або з ними проводилися зустрічі в будинках і квартирах, це просто треба оприлюднити і пояснити офіційно причини зустрічей.

Не треба карати когось, просто важливо показати суспільству наявність або відсутність взаємозв’язків. Щоб раз і назавжди припинити розмови, що когось запрошували і запрошують для “тьорок”. Нульова декларація доброчесності держслужбовців – термін подачі декларації і пояснень – один місяць. І раз на місяць держслужбовці та пов’язані з ними особи зобов’язані вносити зміни в декларацію контактів з багатіями, писати з ким і за яких обставин зустрічалися. Упевнений, що суспільство таку норму підтримає.

Закон не скасовує захист прав людини, так що якщо десь недостовірно задекларовані контакти, все це можна оскаржити.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *