Родиний секрет! Медведчук в ауті: син ворога народу: завербований КДБ – його викрили – ОПЗЖ трясе! Покинути
Віктор Медведчук має безліч скелетів у своїй шафі, один з яких – можлива співпраця з органами КДБ. Людина, яка не дарма стала провідником проросійських інтересів в українській політиці, назавжди має її покинути.
Про це у блозі “Чесна політика” на 24 каналі пише Сергій Лещенко.
В останній сесійний день перед травневими святами партія ОПЗЖ, яка є оплотом кремлівської ідеології в Україні, провела флешмоб біля трибуни Верховної Ради. Він називався “Безсмертний полк” та повністю наслідував московський наратив.
Якщо уважно подивитися на трибуну, то там були майже всі лідери ОПЗЖ – Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Юрій Бойко. Однак там не вистачало головної дійові особи – Віктора Медведчука. Він чомусь проігнорував флешмоб “Безсмертний полк” своїх однопартійців.
Можливо, причина в тому, що радянська влада засудила його батька за співпрацю з нацистською адміністрацією під час окупації України та відправила на заслання в Красноярський край, де й народився сам Медведчук. Ця історія є родинним секретом Медведчуків, які протягом багатьох років він тримав за сімома печатками.
Кар’єра Медведчука в радянські часи
Стрімка кар’єра Медведчука в радянські часи виглядала дуже дивно, адже він фактично був сином ворога народу, а натомість став дуже довіреною особою для тодішньої влади. Уже після здобуття Україною незалежності темою для багатьох спекуляцій стало те, що Медведчук був завербований КДБ.
Деталі з біографії батька Медведчука
Детальне дослідження біографії батька Медведчука провела російська служба “Радіо Свобода”, яка з’ясувала причини засудження Володимира Медведчука в 1944 році на 8 років позбавлення волі. Це дозволило вже Віктору Медведчуку вступити до Вищої школи міліції в 1971 році.
За даними “Радіо Свобода”, 23 лютого 1944 року старший слідчий відділу контррозвідки “Смерш” капітан Васильченко прийшов з обшуком до 26-річного жителя села Корнин Житомирського району Володимира Медведчука. Про це затримання він особисто клопотав напередодні у свого начальника, наголошуючи, що “злочинна діяльність Медведчука вимагає всебічної перевірки та розслідування”, а тому цю людину варто взяти під варту “для з’ясування”.
Згодом Володимиру Медведчуку інкримінували 3 статті:
збройне повстання;
антирадянська пропаганда та агітація;
участь у контрреволюційній організації.
Сам Медведчук все заперечував.
Залученість до ОУН
Водночас Медведчук говорив, що Валентин Превар у квітні 1942 року залучив його до Організації українських націоналістів. Спочатку він давав йому таємно читати тематичну літературу, а згодом запропонував приєднатися до ОУН.
В обов’язки Медведчука входило проведення роз’яснювальної роботи серед молоді та поширення інформаційних матеріалів ОУН. Він нібито привернув до організації 2 нових членів.
Вже 14 квітня 1944 року Володимира Медведчука засудили на 8 років позбавлення волі з ураженням в правах терміном на 4 роки. Він відбував свій термін у Херсонській закритій спецколонії для інвалідів та в Красноярському краї.
Ймовірна причетність Медведчука до людей в погонах
У житті Віктора Медведчука був ще один момент, який вказує на його можливі зв’язки з людьми в погонах. На початку 70-х років студент Медведчук був засуджений за побиття неповнолітнього, але згодом Київський міський апеляційний суд скасував вирок і направив справу на додаткове розслідування.
Медведчук провів у слідчому ізоляторі 66 діб. За час перебування під вартою минула літня сесія в університеті, яку він не складав, хоча й вважався студентом 2 курсу.
“Виникла унікальна ситуація (відповідно до Інструкції про агентурний апарат) для вербування Медведчука агентом КДБ, яка, на мою думку, й була успішно використана. Враховуючи його характер, а також те, що він уже був “позаштатним працівником міліції”, вважаю, що Медведчук добровільно погодився на вербування, бажаючи стати ще й агентом КДБ, щоб бути звільненим з-під арешту й уникнути кримінальної відповідальності”, – заявляв у своєму дослідженні колишній депутат Григорій Омельченко.
Джерело: korupciya.com