Просто на кордоні! Зеленський змів – ЗСУ готові: наступ скасовано! Кремль не потягне – це удар

Росія проводить масштабні навчання окупаційної армії Кремля. Це відбувається як на російській, так і на окупованих територіях Грузії та Криму.

Про це йдеться в програмі “Стратегія перемоги” на 24 каналі.

Як у 2014 році – вже не буде

Для початку варто зазначити, що попри активне бряцання зброєю Росії на кордонах з Україною і загрозливий порядок денний, що розганяють на російських ЗМІ та прокремлівських – в Україні, реальний наступ Кремль не потягне.

Справжній широкомасштабний наступ, це ж не закидання в тил противника невеличкої диверсійної групи солдат. Такі операції провести неочікувано в принципі неможливо. Водночас українська армія давно готова зустрічати ворога теплими залпами артилерії та ракет. Так, як було в 2014 році, вже не буде. Спроба навіть незначного прориву зустріне шалений опір окупантам.

З політичного боку, наразі Путіну більш важлива імітація можливості проведення “победоносной” війни, аніж її реальне втілення. Адже “Північний потік-2” й досі недобудований.

Наймасштабніші військово-морські навчання “Сі Бриз” показали дірки у військовій обороні окупантів. Попри звезену навесні додаткову військову техніку та ешелони солдатів, Росія зрозуміла, українці спільно з НАТО можуть добре “всипати перцю”, якщо вирішать вимести з Криму війська окупанта.

У Росії взялися за військові навчання

Аби не втратити образ “великой и могучей имперской державы” у Росії взялися під приводом тактичних спеціальних навчань залучати ледь не всі свої війська, навіть з полігонів розташованих у Красноярскому краї, Північній та Південній Осетії, і навіть Абхазії.

Справа створення образу “русского величия” не дешева, утім в Росії завжди були готові пожертвувати доходами своїх громадян заради понтів на світовій арені. Навчання заплановано проводити до 24 серпня включно, тобто до Дня Незалежності України, а відтак виллється це знервованим окупантам в кругленьку суму.

До речі, якщо Росія таке задоволення оплачує з кишені, Україні аналогічні навчання обходяться дешевше. І хоча розмах навчань доволі великий, військові експерти зазначили, такі сезонні навчання проводять регулярно.

Попри проведення кримських навчань, посилення обстрілів на Донбасі та активної підготовки російсько-білоруських навчань “Запад-2021”, вести мову про можливий напад російських військ у вересні не варто. До таких навчань Україна готувалася і вже активно проводить дзеркальні.

Тож напередодні виборів до Держдуми маленька “победоносна” війна кремлівському очільнику не світить, а велика війна йому не на часі. Утім, аби максимально насолити Україні напередодні Дня Незалежності, проведення Кримської платформи і приїзду Ангели Меркель, Росія активізувала атаки армійців і навіть мирного населення на Донбасі.

Усі ці вбивства та бряцання зброєю є передбачуваною тактикою тоталітарної Росії, аби максимально ускладнити Україні європейську інтеграцію. Тож в українських дипломатів та президента попереду багато роботи, аби запланована зустріч з Джо Байденом принесли максимум користі для України. І дуже важливо, аби західні партнери нарешті усвідомили, що з Україною варто рахуватись.

Військова мудрість каже:

“Непереможність залежить від тебе, а вразливість ворога – від нього самого”. Окупанти куди більш вразливі, аніж хочуть видаватися.

Відзначимо, що на днях Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким затвердив Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) України. Раніше її ухвалили Рада нацбезпеки та оборони і Кабінет міністрів.

Стратегія визначає пріоритетні напрями державної військово-промислової політики, цілі реформи оборонно-промислового комплексу та очікувані результати.

На основі цього документа будуть підготовлені державні програми розвитку ОПК та імпортозаміщення.

Серед пріоритетів розвитку Стратегія визначає:

технічне переоснащення науково-виробничої бази;
впровадження новітніх технологій;
створення ракетно-космічної техніки;
створення високоточних засобів ураження;
створення засобів радіоелектронної боротьби;
створення систем протиповітряної оборони;
створення військового суднобудування та вертольотобудування.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *