Як несвідомі бажання заважають вам отримати те, чого ви давно хочете, і чому так відбувається
Причина, по якій ви не отримуєте те, що хочете в житті.
Ви знаєте, що ви хочете: відносини, фінансовий успіх, може бути, автомобіль. Ви навіть створили дошку візуалізації бажань і щодня вимовляєте позитивні афірмації. Можливо, ви регулярно пишете подяки за ту річ, яку ви бажаєте (але насправді її поки немає). Ймовірно, ви вірите, що відчуття її наявності допомагає цій речі прийти до вас. А може ви застрягли в самому відчутті хотіння? Тож всесвіт каже: «Добре! Вам подобається хотіти! Значить продовжуйте хотіти ще більше!» Але чи допоможе це вам отримати те, що ви хочете?
Ви подвоюєте свої зусилля, щоб правильно спрямувати свої думки. Ви повторюєте собі, наскільки щасливе ваше життя, і як всі ваші потреби задовольняються. І все ж, попри те, що ви зі шкіри геть лізете, річ не з’являється. Зрештою ви здаєтеся, інформує Ukr.Media.
Чому так відбувається?
Тому що для кожного свідомого бажання у вас є і його антипод — протилежне несвідоме бажання. І ви його ніяк не можете зафіксувати.
Як воно може перешкодити вам отримати бажане? Наприклад, ви хочете бути фінансово успішними, але не можете гідно утримувати самих себе? Можливо, у вас є внутрішнє переконання в тому, що боротьба робить життя значущою. Або, може бути, ви вважаєте, що злидні в ім’я вашого творчого вираження — справа благородна. Тому що це означає, що ви не меркантильна людина.
Або ж вам потрібні відносини з партнером, з яким ви можете рости та розвиватися… Але ви продовжуєте контактувати з людьми, що висмоктують вашу енергію і спустошують банківський рахунок. Знайоме? Можливо, у вас є приховане бажання відчувати себе сильними. Тому що це змушує вас почуватися значущою людиною. Тому ви залучаєте до себе ставлення, де ви хочете почуватися саме такими. Це захисний імпульс, що суперечить вашим свідомим бажанням бути щасливими та задоволеними життям.
Приховані бажання заважають вам отримати те, чого ви хочете
Звичайно, нерозумно розглядати ситуацію з точки зору провини. Однак вам варто все ж взяти до відома неусвідомлені або приховані бажання. Адже це допоможе позбутися від внутрішніх суперечностей. Такі несвідомі конфлікти, як правило, протистоять вашій здатності будувати та створювати те, що ви хочете.
Вважайте, що кожна ситуація у вашому житті, подобається вам це чи ні, виникає з-за вашого свідомого або несвідомого бажання. І ви напевно застрягнете без натяку на прогрес, якщо ці бажання конфліктують між собою.
Замість того щоб визнати наявність суперечностей, коли ви не можете отримати те, що хочете, ви схильні звинувачувати всіх. Наприклад, світобудову, життя або всесвіт.
Є кілька моментів, про які слід пам’ятати, коли ви досліджуєте свої несвідомі бажання
Кожен «персонаж» у вашому свідомому і несвідомому хоче того, що краще для вас. Але в обох «персонажів» різні уявлення про те, що це таке. Вам потрібно врівноважити обидва бажання.
Чим більше ви відмовляєтеся від певного голосу або бажання, тим більше влади воно буде прибирати до рук у своєму несвідомому вираженні. А значить, ви знову будете тупцювати на місці.
Спробуйте подружитися зі своїми суперечливими бажаннями. Знайдіть для кожного з них схвалення. Нехай вони співіснують. Це не означає, що ви повинні слухати кожне бажання, яке ви в собі фіксуєте. Однак ви вже можете підходити до них більш усвідомлено. І в підсумку ви зможете отримати те, чого ви дійсно хочете.
Джерело: www.akcent.info