ВСЯ ОБЛАСТЬ! Грандіознuй к0тел – трикутнuк замkнувся: ЗСУ це зробили! Коридору вже немає, там ка3@н!

Відомий як «Херсонський трикутник», цей регіон став справжньою проблемою для російських окупантів. Підтримувати свої військові формування на лівому березі цього району виявилося вкрай складним завданням для агресорів, а забезпечити їх усім необхідним виявилося ще складніше.

Таку думку озвучив сьогодні, 1 листопада, військовий експерт Сергій Грабський в ефірі українського телеканалу. За словами експерта, цій частині фронту раніше росіяни приділяли стільки уваги, як, наприклад, Запорізькому напрямку.

“Цьому Херсонському трикутнику противник не приділяв так багато уваги, як приділяв, припустимо, Запорізькому напрямку. Об’єктивно неможливо розподілити всі ресурси рівномірно по всій зоні бойових дій. Є певні пріоритети. Зараз вони змушені маневрувати і намагаються наростити ресурси свого угруповання, яке оперує на лівому березі Дніпра в Херсонській області!”, — зазначив Грабський.

Він наголосив, що там досить обмежена кількість можливих шляхів сполучення, комунікаційних напрямків. Тому противнику досить складно здійснювати масове перекидання ресурсів.

“Тому що з Криму фактично йдуть два шляхи — Чонгар і Перекоп. Більше там нічого немає. За наявності та достатньої кількості ударних засобів з українського боку ми можемо наносити регулярні удари. І регулярно це робимо, послаблюючи можливості ворога щодо перекидання ресурсів”, — сказав гість ефіру.

Він також звернув увагу, що місцевість у цьому регіоні досить специфічна — відкритий степ. І приховати будь-яке переміщення сид і техніки досить складно.

“Противник змушений використовувати невеликі групи для того, щоб здійснювати підвезення всього необхідного. Вони мають зосереджувати техніку, здійснювати вночі перевезення, що теж ускладнює доставку. Херсонський трикутник, який утворився на лівому березі області, є, власне, прокляттям для супротивника, оскільки утримати його досить складно, а забезпечувати — ще складніше”, — резюмував Грабський.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *