Відпустили! Прямо в залі суду – соратник Ахметова втрутився: мільйони гривень. Вражаючі деталі!

За Геннадія Труханова 23 листопада внесли необхідну суму застави у розмірі 30 мільйонів гривень. ЗМІ пишуть, що зробив це проросійський народний депутат Вадим Новинський.

Про те, хто саме вніс гроші за міського голову Одеси Геннадія Труханова, видання повідомляє з посиланням на джерела в оточенні Новинського.

Як пише 24 канал, грошову заставу за Труханова перерахували увечері 23 листопада – це 30,2 мільйона гривень. Співрозмовник видання розповів, що гроші дав народний депутат Вадим Новинський. Ймовірно, що таким чином, один із соратників Ахметова намагається вперто дискредитувати політику Зеленського проти олігархів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Труханов виконав умову, аби залишитися на свободі, однак зробив це зі запізненням у 1 день. Цю інформацію 24 каналу підтвердили у пресслужбі Вищого антикорупційного суду. У випадку несплати САП вимагала б відправити політика до СІЗО.

6 жовтня Ірина Венедіктова підписала повідомлення про підозру міському голові Одеси Геннадію Труханову та ще 15-м особам, зокрема, і чиновникам одеської міської ради. Їх підозрюють у махінаціях із землею на майже 700 мільйонів гривень. У суді для Труханова прокурори просили запобіжний захід або у вигляді арешту на 60 діб, або заставу у понад 120 мільйонів гривень. Проте 8 жовтня після 10 годин розгляду справи покарання так і не обрали.

Мер Одеси разом зі своїми захисниками всі звинувачення відкидав. Справу називав черговою спробою похитнути під ним крісло.

Саме засідання від спроби обрання запобіжного заходу плавно перейшло до ознайомлення зі справою, а це – доволі тривалий процес.

Прізвища усіх підозрюваних не розголошують. Як повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова, це міські посадовці та відомий одеський бізнесмен. Через їхні оборудки з землею, згідно з експертними висновками, міському бюджету завдано збитків на більш як півмільярда гривень.

Геннадій Труханов свого часу входив до одного з угруповань, яке всередині 90-х років мало чималий вплив на всю Одесу. Називалося воно “угруповання Ангела”, оскільки його ватажком був одесит Олександр Ангерт, на прізвисько “Ангел”.

Особистим тілоохоронцем Ангерта був Геннадій Труханов. У ті часи це означало командувати так званими бригадами – загонами міцних хлопців, які на одеських вулицях влаштовували “розборки” зі своїми конкурентами.

Після кожної такої “розборки”, на “Полях зрошення” біля Одеського морського порту знаходили нові тіла членів конкуруючих угруповань. Так тривало доти, поки Ангел зі своїми людьми остаточно не підкорив усе місто:

порт;

нафтопереробний завод;

кілька банків;

а згодом ще й отримав свого мера.

За інформацією журналістів, за гроші в угрупованні тоді відповідав Володимир Галантернік. Він допоміг вибудувати складні схеми приватизації міського майна і подальшого виведення фінансів за кордон.

Наприкінці “нульових” Ангерт відійшов від справ та переховувався в Ізраїлі. Його спадкоємці в Одесі вирішили розділити територію між собою.

Під час керування Труханова містом, значна частина узбережжя відійшла під хаотичну забудову висотками. На місці парків почали зводити торговельні центри. Мільярди гривень з бюджету на ремонти доріг та комунального майна виділяли фірмам, які пов’язані через офшори із самим міським головою і Галантерніком.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *