Важливо! Страшна новина не дає людям спокою, скандал дійшов до президента: зупиніть їх
Скандал на вщухає.
Користувач Facebook Станіслав Краснов розповів про жахливу ситуацію, яка склалася на ДП “Конярство України”. Це підприємство спеціалізувалося на розведенні і вирощуванні племінних коней.
Тут було більше 2000 коней. Однак те, що відбувається зараз – це просто катастрофа. Немає межі людському варварству. Особливо коли мова йде про величезну площу землі, на якій розташоване господарство.
Станіслав Краснов розповів, що підприємство було піддано рейдерській атаці. Мета – “віджати” організацію, щоб забрати більше 43 тисяч гектарів землі. При цьому головними постраждалими в людських “розборках” виявилися ні в чому не винні тварини. Їх просто перестали годувати!
На фотографіях, які опублікував користувач, коні виглядають просто жахливо. У них стирчать ребра! Видно, що їх не годували вже кілька днів, а може й більше тижня.
Станіслав Краснов заявив, що 25% коней підприємства вже знищили. Ще 2000 коней і кобил просто залишилися без їжі. Їх не годують, розраховуючи, певно, що вони помруть, і підприємство стане нікому не потрібним. Тоді буде дуже просто змусити власника погодитися на умови.
“Якою же мерзотою потрібно бути, щоб знищити більше двох тисяч тварин заради гектарів”, – обурюється Краснов. І це дійсно так. Людської жадібності, підлості і ницості просто немає межі, – йдеться у пості.
Так чи інакше, настали важкі часи для “Конярства України”. Але найбільш жахливою ситуація буде саме на території Луганської області, території якої розташовані чотири діючих кінних заводи: Деркульський, Лимаревський, Новоолександрівський та Стрілецький. У їх користуванні знаходиться практично третина земель ДП “Конярство України” – 14 тисяч гектар угідь.
Дійшло до того, що два дні тому представники декількох кінних заводів України провели пікетування Офісу президента Володимира Зеленського у Києві. Тоді конярі вимагали відставки Євгена Веретюка — тимчасово виконуючого обов’язки директора Державного підприємства «Конярство України», яке володіє 43 тисячами га землі та має 14 філій – кінних заводів.
По поверненню додому робітники кінних заводів дізналися, що новий директор надав розпорядження відправити на бійню 400 коней.
Крім комерційної, всі заводи мають і історичну цінність (Деркульський кінний завод взагалі заснований у 1765 році, тобто на дев’ять років раніше, ніж в Америці прийняли Декларацію про незалежність США).
Стрілецький кінний завод ще й зумів внести вагомий внесок в усе конярство в цілому: у другій половині 19 століття тут був створений константний тип українського верхового коня, який згодом був визнаний як самостійна порода – “Стрілецька” (пізніше представники цієї породи завойовували медалі на всесвітніх виставках коней в Парижі і Лондоні).
Джерело: korupciya.com