Щ0йно! Прямо з фронту – генерал ЗСУ повідомив: назвав дату, кульмінація! Про таке ми і не думали, деталі!

Глава британської військової розвідки Джим Хокенхалл в інтерв’ю Бі-бі-сі закликав готуватися до затяжного конфлікту в Україні.

На війні Росії проти України цього року не варто очікувати явних успіхів однієї з протиборчих сторін.

Як розповів генерал ЗСУ, перший заступник командувача ССО у 2016 − 2019 роках Сергій Кривонос 24 каналу, слова британського генерала про тривалу війну є цілком вірними.

“Британці як військові стратеги мають чудовий досвід і вони завжди кажуть правду, а не намагаються комусь сподобатися”, – зауважив Кривонос.

За інформацією Генерала ЗСУ , потрібно готуватися до затяжної війни і готуватися не лише Збройним Силам, а й всій державі.

“В першу чергу, це підготовка державної економіки до цієї війни, підготовка інфраструктури та підготовка навчених людських ресурсів (військових) для поповнення втрат на фронті. Без цього неможливе продовження війни”,– пояснив Кривонос.

Кривонос переконаний, росіяни мають більший запас стратегічний, що стосується і нафти, і пального, і техніки, і оборонні підприємства, які цілодобово випускають продукцію. Водночас в Україні останнє поки проблематично.

Генерал ЗСУ відповів, що нам треба чесно сказати, що ні про який “злам хребта російської армії” поки мова не йде.

“Попереду ще багато безсонних ночей, багато боїв, багато втрат, але якщо все правильно підготуватися, реалізувати все і об’єднатися, а також не брехати власному народу, як роблять це деякі керівники ОП, тоді в нас величезний шанс перемогти в цій війні”, – заявив Кривонос.

На його думку, не треба затягнути цю війну в нікуди і залишити на рівні перемовин, як “заморожений конфлікт”, адже в нас ще є великий шанс на цю перемогу. Але для цього треба зробити вищеперераховані речі.

Чи змінила Україна стратегію війни? На це генерал ЗСУ відповів, що поки українська армія не змінила стратегію війни, лише певні способи ведення бойових дій, отримавши західну техніку.

“Але поки що глобально говорити про те, що ми щось змінили, не можна. Для цього нам потрібні навчені та мотивовані люди в окопах, багато артилерії, боєприпаси та інша зброя, і потужна ППО, яка б таки закрила повітряний простір над Україною”, – підсумував він.

Директор Київського інституту мирних досліджень, професор, політексперт Андрій Мішин, прогнозуючи події наступного тижня виданню коментарі, зазначив, що вважає очевидним інерційний сценарій як у фронтовому, так і в економічному та зовнішньополітичному сенсі.

“На фронті передбачається оперативна пауза. Очікуємо на тактичні успіхи ЗСУ на правій стороні Дніпра – на Херсонському напрямку”, – каже експерт.

В економічному плані кордону дефолту ми не перейдемо, вважає Андрій Мішин. Ну, а “прикордонний” стан економіки, на його думку, продовжиться до закінчення бойових дій.

“У зовнішньополітичному сенсі на переговори очікувати не доводиться, – вважає експерт. – Ресурси Заходу про примус Кремля до відмови від експансії не вичерпані. Але підготовка до опалювального сезону до ЄС робить свої корективи”.

Експерт Українського інституту політики Микола Спіридонов, підбиваючи підсумки тижня, зазначив, що на фронтах все досить стабільно, без особливих змін.

“Тільки погіршилася ситуація для української армії на Донбасі, особливо у районі селища Піски. Натомість було відвойовано чергову невелику частину Херсонщини. Тож у середньому – паритет. ЗСУ мають можливість стримувати супротивника. Щоправда, поки що не вистачає ресурсів для масштабної контратаки”, – пояснює експерт.

З добрих фінансово-економічних новин він наголосив на домовленості про реструктуризацію українського зовнішнього боргу на два роки.

“На мій погляд, не дуже добре з боку кредиторів говорити про якісь борги з країною, що воює, з країною, що спливає кров’ю. Тим більше, що Україна зараз захищає не лише себе, а й увесь цивілізований світ. Борги за таких умов взагалі мають бути списані, – вважає Микола Спіридонов. – Але те, що йде діалог про хоча б реструктуризацію – також позитив”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *