Щ0йно! Коломойському кінець – не отримає ні копійки: олігарха винесли, Зе не чекав! Суд все вирішив – браво
Ігор Коломойський втратив флагман своєї нерухомості – будівлю 55 Public Square в місті Клівленд, штат Огайо. Відносно цього об’єкта поданий позов Мін’юсту США про конфіскацію як об’єкта відмивання грошей через фірму Optima. І ось днями федеральний суддя благословив продаж вежі. Її новим власником стане K & D Group. За будівлю вона заплатить 17 мільйонів доларів, але Коломойський нічого з цих грошей не отримає.
Про це пише на своїй сторінці в телеграмі Сергій Лещенко. Далі наводимо його слова в оригіналі.
Суддя Марсія Кук в Майамі дала добро продати будівлю новим власникам після того, як федеральні прокурори повідомили, що вони схвалюють продаж будівлі K & D Group.
Раніше компанія Коломойського, яка володіла будинком, оголосила дефолт по іпотеці і заборгувала понад 14 мільйонів доларів, а також понад 1,1 мільйона доларів у вигляді несплачених податків і штрафів.
Представник Міністерства юстиції Шай Бронштейн заявив, що продаж допоможе зберегти максимальну вартість власності, уникнувши необхідності оплачувати штрафи, пов’язані з іпотекою, податками на нерухомість і витратами на обслуговування.
Optima переведе чисту виручку від продажу на рахунок федерального уряду, оскільки суддя може зажадати конфіскацію грошей пізніше.
На момент продажу в будівлі було зайнято близько 40% офісних площ. Гараж знаходиться в аварійному стані.
Нагадаємо, що про плани американської холдингової компанії Optima Ventures колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова продати дві будівлі в США стало відомо 30 грудня 2020 року.
Пізніше, 26 січня цього року стало відомо, що суд в США відклав продаж 22-поверхової будівлі 55 Public Square в Клівленді. Суд дозволив ПриватБанку до 6 лютого в обмеженому порядку перевірити брокера по цій угоді на суму $17 млн з можливістю згодом подати заперечення з продажу.
США звинувачують Коломойського і Боголюбова в покупці активів, в тому числі і нерухомості та заводу по обробці металів, на гроші, відмиті через український ПриватБанк.
У свою чергу, Коломойський і Боголюбов звинувачення заперечували і заявляли, що купили об’єкти в США на гроші від сталеливарного бізнесу.
Джерело: korupciya.com