РФ активізувалась! Супутникові знімки підірвали мережу: прямо на кордоні. Путін готує немислиме!

Про посилену активність російських військ, розміщених поруч з північно-східним кордоном України з Росією, свідчать нові супутникові знімки, зроблені 20 лютого.

Про це повідомляє CNN, наводячи дані від приватної компанії Maxar.

Повідомляється, що “на північний захід від Білгорода та біля Солоти і Валуйок у Росії спостерігаються численні нові розгортання сил на місцевості”.

Ці території розташовані за близько 35 км від кордону.

“Ця активність відрізняється від розгортання підрозділів, які спостерігались раніше… Донедавна вони розміщувалися на або поруч із гарнізонами та навчальними полігонами. Зараз (у неділю) більшість підрозділів і допоміжного спорядження у Солоті від’їхали, і по всьому району можна бачити сліди транспортних засобів і конвої бронетехніки”, – зазначає компанія.

У місцях, де ще минулої неділі розміщувалися значні сили, їх майже не залишилося.

Деяку військову техніку помітили на схід від Валуйок, приблизно за 15 км від кордону з Україною.

CNN окремо встановив геолокацію кількох відео, що з’явились у мережі на вихідних, на яких видно рух великих колон з танками, гаубицями й бронетехнікою в районі Білгорода.

На тлі останніх подій, багато країн закликають своїх громадян залишити Україну.

Так, 21 лютого Польща закликала своїх громадян залишити південно-східні регіони України, зокрема Крим та тимчасово окуповані території ОРДЛО.

Про це йдеться у заяві на сайті МЗС Польщі.

“Громадяни Польщі, які перебувають у цих районах України, мають покинути їх. Щодо решти України МЗС не рекомендує необов’язкові поїздки”, – заявили у відомстві.

В Україні просять партнерів опублікувати список санкцій щодо Росії на тлі загрози вторгнення. Сама публікація буде вже способом стримання. У Пентагоні пояснили, чому США не вводять санкції проти РФ до вторгнення в Україну.

Причину такої позиції пояснив прес-секретар Пентагону Джон Кібрі

За його словами, адміністрація Байдена поки не схильна вводити повні санкції, оскільки загроза санкцій розглядається як стримуючий фактор Росії, – повідомляє Politico.

“Якщо ви караєте когось за те, чого він ще не зробив, то він може просто піти і зробити це. Тому ми відкладаємо це і сподіваємося, що це може вплинути на розрахунки Путіна”, – сказав Кібрі.

Кірбі також сказав, що західний альянс одностайний у сприйнятті загрози з боку Росії.

“Лідери, з якими ми зустрічалися в Брюсселі, а також в Литві і, звичайно ж, в Польщі, всі бачать ситуацію так само, як і ми. Вони вважають, що Росія продовжує готуватися до чергового вторгнення в Україну”, – сказав він.

У свою чергу, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн розкрила деякі нюанси санкцій, з якими Москва зіткнеться, якщо Росія вторгнеться в Україну.

Президентка Єврокомісії заявила, що Росія буде відрізана від міжнародних фінансових ринків і не зможе отримати доступ до основних експортних товарів, – повідомляє Reuters.

Західні лідери досі відмовлялися розкривати деталі тих відповідей, про які вони домовилися, якщо Росія вторгнеться.

Повідомляли лише про військову відповідь і обіцяли безпрецедентні за масштабом економічні санкції.

“Росія в принципі буде відрізана від міжнародних фінансових ринків”, – сказала фон дер Ляєн.

Санкції будуть накладені на “всі товари, які Росії терміново потрібно, щоб модернізувати та диверсифікувати свою економіку, і які ми виробляємо… їм немає заміни”, – наголосила вона.

Фон дер Ляєн відкинула суботні заклики президента України Володимира Зеленського про негайні санкції.

“Рух до санкцій настільки величезний і значний, що ми знаємо, що завжди повинні дати Росії шанс повернутися до дипломатії та за стіл переговорів, — сказала вона. — Це вікно ще відкрите”.

Фон дер Ляєн також зауважила, що слабкістю Росії є її залежність від експорту викопного палива.
“Вона становить дві третини експорту (Росії – ред.), і половина російського бюджету залежить від цього”, – сказала президентка Єврокомісії.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *