Ядерн@ війн@!? Захід не атакуватиме — бояться реакції Кремля! Історія повторюється — зрозуміли всі!
Захід не буде бомбардувати ядерну Росію, – експерт порівняв агресію Кремля з війною в Югославії 1990-х.
Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що нормандський формат переговорів є найкращим для розв’язання питання щодо Донбасу. Чим можуть закінчитися такі перемовини, розповів нардеп VI та VII скликань, президент ГО “Центр досліджень політичних цінностей” Олесь Доній.
“У кожної мирної угоди є свої алгоритми. Наприклад, у 1990-ті агресія збоку маленької Сербської імперії спричинила три можливості для миру у різних країнах – Хорватії, Косово та Боснії і Герцеговини. Для України найбільш небезпечним є випадок Боснії та Герцеговини. Чи є благом або злом Дейтонські угоди? Нагадаю, вони були підписані за ініціативи Великої Британії та США у 1995 році, за якими Боснія і Герцеговина залишалася єдиною державою, що складалась із двох суб’єктів: Мусульмано-Хорватської Федерації та Республіки Сербської з єдиними федеральними інститутами влади. З одного боку припинилися бойові дії, з іншого – з’явилася розбалансованість загального державного апарату з фактичною автономією Республіки Сербської. При чому остання постійно не погоджується з багатьма загальнодержавними ініціативами, що ставить під питання розвиток Боснії і Герцеговини як єдиної держави. При цьому, нагадаю, всі згадані три варіанти стали можливими після бомбардування Сербії західними союзниками, внаслідок чого й були досягнені домовленості”.
Зокрема щодо ядерного потенціалу Росії та можливих шляхів врегулювання конфліктів Олесь Доній додав:
“Тиснути на Росію, яка має ядерну зброю, можна лише дипломатичними та економічними інструментами. Під час переговорів умови Москви будуть дедалі небезпечнішими. Наразі головне питання, як не погодитися на пропозиції Кремля, позаяк усі вони спрямовані на ослаблення й руйнацію України”, – підкреслив Доній.
Джерело: korupciya.com