20 хвилин тому! РФ змінила правила – військові кораблі напоготові: готуватись до “атаки” – часу обмаль
Російські військові кораблі не дають зробити сейсмічне дослідження чорноморського шельфу. Цим займається норвезька компанія. Про це розповів Юрій Вітренко в програмі “Право на владу”.
Агенти Кремля та його очільника Володимира Путіна роблять усе можливе, аби Україна не могла гарантувати собі енергонезалежність, – підкреслив Голова правління НАК “Нафтогаз” Вітренко.
Зокрема, один зі способів – це завадити Україні збільшувати власний видобуток газу.
За словами Вітренка, у Чорному морі є величезні поклади природного газу.
Ми не можемо зробити нормальне сейсмічне дослідження через військові кораблі Росії, які не дають норвезькій компанії робити це дослідження,
– наголосив Вітренко.
Нагадаємо, за словами Володимира Зеленського, газопровід “Північний потік-2” є серйозним інструментом для розмови з Росією.
15 грудня Зеленський обговорив російський трубопровід з новим канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Про це політик повідомив після саміту “Східного партнерства” у Брюсселі.
“Я вважаю, що це питання безпеки, я навіть не кажу про енергетичну безпеку. Це в принципі серйозний інструмент для розмови з Росією”,
– сказав Володимир Зеленський.
Глава держави наголосив, що “Північний потік-2” – це справедливий інструмент, який перебуває в руках європейських лідерів. З його слів, за допомогою газогону можна організувати зустріч із Путіним.
“Я міг би організувати зустріч з президентом Росії, де якісь зрушення у виконанні “Мінська” або інші кроки для закінчення конфлікту могли б бути вирішені. Але це його право. Я не впевнений, що він мене почує”,
– додав глава держави.
Зауважимо, нещодавно німецька міністерка Анналена Бербок заявила, що наразі “Північний потік-2” не відповідає нормам Євросоюзу. Саме тому поки що “він не може бути схвалений”.
Нова очільниця міністерства закордонних справ пригадала, що в рамках коаліційних переговорів заявили, що до енергетичних проєктів слід застосовувати Європейське право в галузі енергетики.
“Це означає, що на цей час цей газопровід (мовиться про “Північний потік-2″ – 24 канал) не може бути схвалений”, – пояснила міністерка.
Джерело: korupciya.com