Терміново! Прямо на “Шустері” – Бурба змовчав про головне. Ніхто не чекав – його викрили, сховати не вдалось
В ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” Бурба розповів, що 23 липня 2020 року, напередодні фінальної стадії операції, Бурба та колишній заступник голови Служби безпеки України (СБУ) Руслан Баранецький прибули до офісу президента доповісти про зміну обставин щодо заходу, проте до Зеленського не потрапили, а його помічники повідомили, що з ними розмовлятиме Єрмак.
Таким чином Колишній глава ГУР Міноборони Василь Бурба заявив, що у липні 2020 року отримав від делегованого президентом України голови ВП Андрія Єрмака вказівку про перенесення фінального етапу операції із затримання бійців ПВК Вагнера.
Однак після Шустеру показали місце. Усю історію з вагнергейту він обговорював з тими, хто півтора року поширював брехню про спецоперацію. І кого спростували самі розслідувачі Беллінгкету.
Саме тому Ахметов, кажуть, дуже невдоволений рейтингами Шустера. Нудна манера подачі контенту в стилі початку 2000-х відображається на тому, що у Шустера показники нижчі за середні по телеканалу олігарха.
Продукт, який Шустер продає Ахметову – дорогий. Але олігарх бачить, що навіть Гордон на Україна 24 виглядає за цифрами краще. Тож навіщо йому витрачати ресурси на Шустера.
Ось Савік і намагається вивчити, що таке хайп, якщо не працює його застаріла методика. Запрошення Зеленського та Єрмака на ефір – це спроба додати хайпа до вмираючого проекту, який не здатний показати потрібні рейтинги.
Навіщо людям дивитися таке шоу? Та й сенс Зеленському рятувати мертві рейтинги Шустера? Жодного сенсу в цьому немає.
Тому це ще раз доводить безвихідь у якій опинилося шоу, яке запрошує до себе екс-главу ГУР Василя Бурбу, який і поширює інформацію такого роду.
Телеграм канал “Пильна увага” приводить три цікаві факти про нього, які всі самі за себе скажуть.
Перше. Практично все своє життя Бурба працював військовим (в СБУ та в ГУР). Але, попри маленьку зарплату у держсекторі, він виявився великим шанувальником розкоші.
Друге, на що варто звернути увагу — це пересувається Бурба. Військовослужбовець, який все життя працював на державу, на броньованому Mercedes-Benz Gelandewagen. Вартість схожого екземпляра 2011 року на AUTO RIA стартує від 197 000 $ (5 230 000 грн).
Третє. У що одягається український розвідник? На фото його можна побачити в куртці преміального бренду Zilli (ціна подібних виробів варіюється в діапазоні від 6000 до 10000$ (159 000-265 000 грн)) та футболці Philipp Plein за 8500 грн.
Що ж до висновків отримуємо не дуже складне питання: де і як Бурбі вдалося стільки заробити, перебуваючи на держслужбі?
Мало того, на теренах телеграм каналу “ТАЄМНИЦІ Депутата” Бурбі пропонують розповісти про те, як він розганяв Майдан у 2014 році.
Він можливо був одним із виконавців планів «Бумеранг» та «Хвиля», якими МВС та СБУ намагалися «зачистити» у лютому 2014 року Євромайдан.
Згідно з документами, Бурба відповідав за блокування доріг на в’їздах до Києва та забезпечення безперебійного пересування спецтранспорту силовиків у центрі столиці. Він мав забезпечити необхідну кількість нарядів Держслужби з надзвичайних ситуацій під час операції із зачистки Майдану.
Джерело: korupciya.com