Наостанок! Припинити війну: Резніков відкрив очі – приголомшив усіх, смілива порада
1 листопада Олексій Резніков написав заяву про звільнення з посади віцепрем’єра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Відомо, що влада хоче призначити Резнікова міністром оборони. За словами першого віцеспікера Верховної Ради, голови партії “Слуга народу” Олександра Корнієнко, Україні зараз потрібен такий міністр оборони, як Резніков.
Внаслідок цього, віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков оприлюднив звіт щодо результатів своєї діяльності на посаді.
Він вважає, що Україна не зможе запозичити жодну із відомих моделей для врегулювання конфлікту на Донбасі.
У заяві Резнікова, оприлюдненій у Facebook, йдеться про те, що Україні доведеться знайти свій рецепт вирішення конфлікту на Донеччині.
“Мій головний висновок за час роботи на посаді такий: Україні доведеться знайти свій рецепт вирішення конфлікту та реінтеграції людей та територій, які зараз тимчасово окуповані Російською Федерацією. Ми не зможемо запозичити жодну з відомих моделей врегулювання. Тільки загальні принципи та окремі елементи. Ми повинні створити та захистити своє бачення. Якщо хочемо, щоб врегулювання відбулося на користь України”, – зазначив Резніков.
Він вважає, що “ми не зможемо запозичити жодну з відомих моделей врегулювання. Тільки загальні принципи та окремі елементи”.
“Ми повинні створити і захистити своє бачення. Якщо хочемо, щоб врегулювання відбулося в інтересах України”, – додав Резніков.
Також у своєму повідомленні віцепрем’єр-міністр подякував команді Мінреінтеграці.
“Окрема подяка команді Мінреінтеграції – моїм заступникам, державному секретареві, співробітникам всіх структурних підрозділів нашого молодого міністерства”, – написав він.
До слова, головним досягненням за час перебування його на посаді, Резніков вважає початок формування системної української відповіді на конфлікт невійськовими засобами. Зокрема:
– формування українського бачення розв’язання конфлікту, реінтеграції людей і тимчасово окупованих територій;
– підвищення стійкості та розвиток територій, постраждалих від війни;
– захист прав громадян, постраждалих від конфлікту. Створення умов для інтеграції ВПО;
– збереження та зміцнення контактів з громадянами, які перебувають на тимчасово окупованих територіях;
Джерело: korupciya.com