Щ0йно! Це не зупинить США – “це погана угода”. В Офісі президента задоволені: санкції будуть!

У Держдепі США заявили, що сповнені рішучості продовжувати вводити санкції проти Росії через “Північний потік-2”. Щобільше, у Штатах продовжують виступати проти проєкту газопроводу.

У Держдепі розуміють, що “Північний потік-2” не лише завдасть величезних збитків Україні, але й посилить енергетичну залежність Європи від Росії.

Саме тому США залишають за собою право на введення санкцій проти Росії через “Північний потік-2”. Станеться це, навіть попри домовленості з Німеччиною, які дають “зелене світло” завершенню будівництву газопроводу.

Ми не відмовляємося ні від яких інструментів, доступних нам. Ба більше, ми додаємо ще кілька інструментів в наш арсенал,– підкреслив представник відомства Нед Прайс.

Він наголосив, що угода з Німеччиною не обмежує США в плані можливості введення санкцій проти Росії.

Прайс підтвердив, що США як і раніше, виступають проти проєкту газопроводу, який постачатиме газ до Західної Європи по дну Балтійського моря.

Ми проти цього, тому що вважаємо, що це погана угода для Німеччини та для наших партнерів, тому що ми розглядаємо її як потенційний інструмент, який Росія може використовувати, – пояснив Прайс.

Таким чином, можливість введення санкцій зберігається, як того вимагає законодавство США, підкреслив він.

Нагадаємо, що Джо Байден та Ангела Меркель уклали угоди між США та Німеччиною 21 липня.

Вона передбачає:

  • виділення Берліном додаткової фінансової допомоги Україні в розмірі понад 200 мільйонів євро;
  • створення фонду обсягом не менше 1 мільярда доларів, який використовуватиметься для фінансування інвестицій у перехід України на відновлювані джерела енергії;
  • спрямування зусиль на досягнення домовленості в ЄС про інвестиції в український енергетичний сектор до 1,77 мільярда доларів США в період до 2027 року;
  • використання важелів для продовження на 10 років договору про транзит російського газу Україною, що спливає у 2024 році.
  • Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *