Бутусов: Зеленський зобов’язаний повернутися в реальність із мирної ванни. Яке може бути засідання ТКГ, коли на Донбасі гuнуть українські воїни?
Прицільні обстріли на Донбасі з боку російських окупантів тривають щодня, про жодне мирне врегулювання не йдеться, ворог зміцнює свої сили на фронті, і використовує будь-яку можливість спричинити втрати.
Про це на своїй сторінці у фейсбуку написав Юрій Бутусов.
“Що це за “перемир’я” і “мирні переговори”, якщо під час їхнього проведення російські окупанти вбивають українських воїнів? Завтра (6 липня. – Ред.) нове засідання Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі. А яке моральне право українська влада має їх проводити в такій обстановці? Президент Зеленський сьогодні (5 липня. – Ред.) заявляє – що його головна мета – це мир, і поки він записує це чергове відео, гинуть українські воїни. І це вже восьмий рік – може, час нову стратегію будувати, а не намагатися полагодити давно заїжджену і поламану платівку?” – цікавиться журналіст.
“Сьогодні (5 липня. – Ред.) противник уразив керованою ракетою машину, в якій загинув заступник начальника з тилу 93-ї бригади майор Бродовський, троє поранених. Прицільні обстріли трвають щодня, про жодне мирне врегулювання не йдеться, ворог зміцнює свої сили на фронті, і використовує будь-яку можливість спричинити втрати”, – пояснив він.
“Яке може бути засідання в цих умовах? Кого хочуть обдурити люди, що продовжують імітувати Мінський процес? Цього року вже половина президентського терміну виповниться, ви і самі скоро минулою владою станете, час почати працювати на майбутнє. Президент зобов’язаний повернутися в реальність з мирної ванни, і зайнятися нарешті прямою своєю справою – реформою сил оборони і зміцненням нашої армії, чому офісні працівники взагалі не приділяють скільки-небудь серйозної уваги. А переговори на крові викликають ненависть до ворога і презирство до тих, хто в них грає в нашій владі. Азербайджан теж 26 років вів Мінські переговори – але при цьому реалізував ефективну військову стратегію, яка спрацювала в потрібний момент. Жодної альтернативи військово-дипломатичному сценарію звільнення Донбасу немає, питання тільки в одному – в термінах підготовки і у виборі часу”, – резюмував