Полторак зблід! Це зрада – домовленості “викрили”. У Порошенка істерика – підняли все
ОБСЄ зафіксувала понад 100 порушень режиму «тиші» в перший же день «перемир’я», повідомляє на своїй сторінці у соц мережі екс-нардеп Семен Семенченко.
Подаємо слова в оригіналі:
Не вірю в те що ця ганьба триватиме довго – якщо війська стоять один проти одного – рано чи пізно все почнеться заново. Взагалі знущання над українською армією у вигляді різних «заборон» і «обмежень» повторюються з року в рік з самого початку війни. Сьогодні в стрічці попалася публікація 2015 року – коли зброю у українських воїнів перевіряли навіть не представники Генштабу. Зброю у українських військових перевіряли на блокпостах… самі російські найманці. Окупанти обшукували українських воїнів, перевіряли зброю і відбирали «надлишки». Чому? Та тому що «так домовлялися», зазначає Семенченко. За часів Полторока і Порошенка – дописують українці.
А ви пам’ятаєте цей треш? – запитує Семенченко.
В свою чергу експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Микола Капітоненко вважає, що партія екс-президента України Петра Порошенка “Європейська солідарність” зриває всі спроби діючої влади вирішити конфлікт на Донбасі.
Про це він сказав в ефірі “Апостроф TV”.
“Партія” Європейська солідарність “стала класичним спойлером, тобто політичною силою, яка зриває будь-які спроби не тільки вирішити конфлікт або досягти компромісу, а також вжити заходів в цьому напрямку. Все оголошується зрадою, відразу починається дуже неприємна, за своїм емоційним наповненням, критика . І все це йде всупереч тому, що радить теорія в цьому випадку. Потрібно зменшувати мову ненависті, заохочувати мову конструктивного діалогу – все тут робиться навпаки, з боку ЄС, політичної сили яка несе відповідальність за конфлікти, що відбувалися з 2014 по 2019 рік, за все мінські домовленості, за те як вони виконувалися, за військові дії і тд “, – сказав він.
Капітоненко вважає, що ця позиція вписується в класичну позицію спойлера – політичної сили, яка отримує політичну чи економічну користь від затягування конфлікту і робить все, щоб він тривав.
“Що стосується звинувачень – це настільки непрофесійні, голослівні звинувачення. Ми, звичайно, звикли до цього, на жаль, стандарти в українській політиці не дуже високі. Але навіщо це поширювати, займатися цим і ставити під сумнів свій авторитет – я не розумію. Тим більше, релігійні погляди, так само як і мова людини, ідеологія і все інше – це справа особистого вибору. це жодним чином не означає, що людина проросійськи налаштований, або готовий здавати інтереси країни тільки тому, що є прихожан тієї чи іншої церкви “, – підсумував експерт.
Джерело: korupciya.com