“Залишилася без грошей через коронавірус”: вдова варила каміння, щоб її 8 дітей думали, що вона готує їжу

45-річна Пеніна Бахаті Кітсао, мешканка кенійського села Мвакурінге, що на півдні країни, у червні 2019 року втратила чоловіка й після цього стала самотужки виховувати вісьмох дітей. Найстаршому з них 28 років, наймолодшому — п’ять місяців.

Після спалаху коронавірусу в країні сім’я залишилася без джерел доходів — сама Кітсао та одна з її доньок мали непостійні підробітки, які після введення карантину стали неможливими. Час від часу сусіди й доброзичливці дарували жінці їжу та гроші, але часто сім’ї доводилося лягати спати голодною.

В інтерв’ю кенійському виданню TUKO Кітсао розповіла: плач голодних дітей був таким нестерпним, що їй довелося вигадати план.

NTV Kenya

@ntvkenya

‘Mawe chemsha’

Mjane mwenye watoto wanane huko Kisauni, Mombasa, achemsha mawe kama njia ya kuwapumbaza wanawe kwamba anawapikia chakula.

Penninah Kitsao asema ugumu wa maisha umemsukuma ukutani na sasa anawaomba wahisani kumsaidia. @kevinmutai_

Переглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у Твіттері
Про це говорять 734 осіб

«Я двічі варила каміння, сподіваючись, що діти підуть спати й перестануть плакати від голоду», — говорить вона.

Утім незабаром один із них дізнався про витівку матері.

«Днями, коли я варила каміння для дітей, вони прокинулися посеред ночі з плачем. Один із них сказав мені, що я брехала їм, що готую, а насправді просто варю каміння», — сказала Кітсао.

Жінка повідомила журналісту TUKO, що звернулася до губернатора округу Момбаса, куди входить і її рідне село, з проханням про допомогу. Після повідомлень про жінку в кенійських ЗМІ небайдужі люди почали надсилати сім’ї Кітсао допомогу — від їжі до грошей. Вона пізніше розповіла TUKO, що вперше змогла забезпечити своїх дітей триразовим харчуванням.

«Я невимовно вражена. Я не вірила, що кенійці можуть бути такими турботливими, коли мені з усієї країни почали телефонувати й питати, як можна допомогти», — говорить Кітсао.

Один із сусідів допоміг їй придбати телефон і навчив ним користуватися, а також відкрити рахунок у банку, куди небайдужі надсилають пожертви.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *